Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Протести під ВРУ

Автор:

|

Грудень 18, 2019

|

Рубрика:

Протести під ВРУ

17 грудня під Верховною Радою України (ВРУ) відбулися одночасно чотири акції протесту, в яких брали участь кілька тисяч осіб. Під час мітинґу проти ухвалення закону про ринок землі сталися сутички.
Постраждали двоє журналістів та двоє правоохоронців. Поліція затримала 26 осіб. Спецпідрозділи Національної поліції та Національної гвардії зачистили вулицю Грушевського, на якій протестувальники хотіли встановити військовий намет.
Володимир Зеленський у мітинґу проти ухвалення закону про ринок землі побачив самі політичні гасла та «опір старих еліт». «Кожен має право на мирне зібрання. Кожен має право висловити думку. І кожен має нести відповідальність, якщо від його дій страждає інший. Дискусії про законодавчі ініціативи не повинні порушувати закон. Я поважаю думку українців, впродовж місяців ми слухаємо пропозиції стосовно реформ. Однак на мітинґу щодо закону про землю звучать не голоси фермерів, а політичні гасла. Через них постраждали і мітинґарі, і поліцейські… Влада, як і обіцяла, вносить між першим і другим читанням правки в закон про землю на основі обговорень з українцями… І саме так Україна буде рухатися до кращого життя, попри опір старих «еліт».
Через сутичку біля ВРУ між поліцією й учасниками мітинґу проти ухвалення закону про ринок землі правоохоронці готують підозри трьом особам. Лікарі вирішують, чи оперувати нацгвардійця з травмою голови. Поліція збирає й аналізує фото- та відеоматеріали для надання правової оцінки діям учасників.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply