Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 19, 2021

Протест у Києві проти використання тварин у цирках

Автор:

|

Квітень 20, 2017

|

Рубрика:

Протест у Києві проти використання тварин у цирках

У центрі Києва, в парку Шевченка 15 квітня понад тисяча людей вийшли на мітинґ проти використання тварин у перевізних і стаціонарних цирках. Активісти збирали підписи для звернення до депутатів щодо заборони номерів із тваринами у цирках. На протест вийшли також митці й артисти. Так, своє негативне ставлення до цього питання висловили й музиканти — Ната Жижченко, солістка гурту ONUKA, Даша Астаф’єва, співачка та зірка Playboy, й Іра Лузіна, лідер гурту Panivalkova.
Згодом кілька десятків активістів прийшли з плакатами і на Михайлівську площу. До активістів вийшли двоє чоловіків, котрі заявили, що вони охоронці, і почали виганяти мітинґувальників. Показати документи чоловіки відмовилися. Разом із тим, позаду активістів на Михайлівській площі прийшли люди із плакатами, на яких йшлося про те, що вони підтримують цирк із тваринами, та почали скандувати слогани за такий цирк поруч із тими, хто виступає проти.
Раніше повідомлялося, що в Україні посилять покарання за жорстоке поводження і знущання з тварин. Якщо досі кривдникам загрожував максимум лише штраф у розмірі 340 грн, то вже незабаром сума зросте до 8 тис. грн, а нещадних садистів кидатимуть за ґрати до восьми років.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply