Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Предтечі масових заворушень

Автор:

|

Квітень 10, 2019

|

Рубрика:

Предтечі масових заворушень
Штурханина під офісом Зеленського

Ще не відбувся другий тур виборів Президента України, а між прихильниками обох кандидатів на найголовнішу посаду в державі вже подекуди спалахують сутички. Так, 9 квітня у Києві біля офісу команди Володимира Зеленського в Печерському районі зібрався натовп людей. У прес-службі кандидата зазначили, що на них чинять інформаційний тиск, щоб спровокувати неґатив. «Ми намагаємося не реагувати на все, що відбувається», — запевнив коментатор.
Юрба склалася переважно з людей похилого віку та студентів, і їхня кількість неухильно зростала. Відтак бійки уникнути не вдалося. Прихильники кандидата Зеленського відібрали у мітинґарів плакати проти нього і влаштували конфлікт. «Правопорушників оперативно відтіснили співробітники поліції, котрі стежать за порядком, а потім доправили їх в управління поліції», — повідомили правоохоронці.
А ввечері цього ж дня у центрі Києва свою чергову акцію провів і «Національний корпус». Учасники розділилися на дві колони — одна, чисельністю трохи більше сотні людей, посунула до Генеральної прокуратури (ГРУ), а друга вирушила до Служби безпеки України. Представник протестувальників передав у ГПУ їхні вимоги й учасники акції подалися до будівлі Міністерства внутрішніх справ, вимагаючи оприлюднити дані з розслідування корупції в «Укроборонпромі». Акцію на вул. Банковій завершили показом «фільму про мародерів». Поліція була вже готова до провокацій і змогла запобігти будь-яким силовим діям.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply