Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Представники ДНР і ЛНР на перемовинах у Мінську виявилися росіянами

Автор:

|

Червень 04, 2020

|

Рубрика:

Представники ДНР і ЛНР на перемовинах у Мінську виявилися росіянами
Денис Пушилін

Під час останнього засідання Постійної ради Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ) українська делегація продемонструвала копії російських паспортів Дениса Пушиліна, ватажка терористичної організації «Донецька народна республіка» (ДНР) і представників окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО), яких Російська Федерація (РФ) запросила до участі у Тристоронній контактній групі (ТКГ).
«Ми звернули увагу присутніх іноземних делегацій до спроб Москви на перемовинах у Мінську (Білорусь) не лише зняти зі себе відповідальність як із учасника конфлікту на сході України, але й нав’язати участь у засіданнях ТКГ тих людей, котрі не представляють населення тимчасово окупованих територій Донбасу і взагалі є громадянами РФ», — повідомив Євген Цимбалюк, постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні (Австрія).
За його словами, під час засідання він продемонстрував копії закордонних і внутрішніх паспортів РФ, які належать Владиславу Дейнего та Наталії Ніканоровій, так званим міністрам закордонних справ «Луганської народної республіки» (ЛНР) і ДНР, чию участь на перемовинах у Мінську просуває Кремль від імені ОРДЛО.
«У ході засідання українська делегація наголосила, що ці представники тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, яких запросила російська сторона для участі у ТКГ, не представляють місцевих жителів. Останніх можуть представляти лише місцеві органи влади, обрані на законних місцевих виборах, організованих відповідно до Конституції України та законодавства України. РФ же запросила на перемовини до Мінська людей із російськими паспортами, котрих привели до влади не шляхом демократичних і чесних виборів, а за допомогою російської зброї та найманців», — заявив дипломат.
Він повідомив, що мінські домовленості передбачають консультації України з представниками окупованих територій, але наголосив, що цими представниками мають бути місцеві жителі цих територій, котрі не мають російських паспортів, а не представники російської окупаційної влади.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

Як повідомляв «Міст», Денис Пушилін став новим ватажком донецьких терористів після ліквідації Олександра Захарченка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply