Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Пожежі в Чорнобильській зоні заледве загасили

Автор:

|

Квітень 15, 2020

|

Рубрика:

Пожежі в Чорнобильській зоні заледве загасили

В Україні майже два тижні тривали пожежі в Чорнобильській зоні. Загасити їй лише 14 квітня допоміг дощ. Дуже інтенсивна пожеже вибухнула в передмісті Прип’яті. Від сховища радіаційних відходів, розташованого поруч із Чорнобильською атомною електростанцією, полум’я відділяло кілька кілометрів.
Також довелося гасити пожежі на території Корогодського, Детятківського, Паришівського та Денисовецького лісництв. Для цього залучили 415 осіб і 98 одиниць техніки, з них від Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) — 321 особу особового складу та 66 одиниць техніки (у т. ч. три літаки АН-32П і три гвинтокрили ДСНС.
Антон Геращенко, заступник міністра внутрішніх справ України, заявив, що вдалося запобігти пожежі на сховищах із відпрацьованим ядерним паливом. Водночас, поліція затримала двох винуватців стихійного лиха.
Президент України дев’ять днів не звертав увагу на пожежі в Чорнобильській зоні, і лише на десятий, коли вже фактично їх вдалося приборкати, зробив заяву. «Уважно стежу за ситуацією в Чорнобильській зоні. Знаю, що вогнеборці роблять усе можливе. Я вдячний їм за мужність. Завтра заслухаю інформацію від голови ДСНС із надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна щодо пожеж. Висновки не забаряться. Суспільство має знати правду та бути в безпеці», — написав він у Facebook.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply