Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Після Форуму видавців — 83-й міжнародний конґрес ПЕН

Автор:

|

Вересень 21, 2017

|

Рубрика:

Після Форуму видавців — 83-й міжнародний конґрес ПЕН

18 вересня у Львові розпочався 83-й міжнародний конґрес ПЕН. Така подія вперше проводиться в Україні. Львів відвідають літератори з понад 70 країн світу. Конґрес відбуватиметься до 24 вересня. Заплановані не лише закриті засідання, а й багато акцій, до яких можуть долучитись охочі. Тема цьогорічного конґресу — «Відстоювання правди у добу пропаганди».
«Для ПЕН, однієї з найстаріших правозахисних організацій світу, дуже важливо бути в Україні в такий момент і захищати правду, свободу слова та літературу. Ми дуже вдячні українському ПЕН-клубу, що ви стали господарями цього важливого конґресу, дуже приємно працювати з усіма вами. Уряд Росії та його пропаганда, поширення неправдивої інформації веде не лише до маніпуляції думок у світі, а фактично призвела до розподілу української нації. Проблема полягає в тому, що навіть якщо хтось таки дізнається правду, то ця інформація вже отруїла серця багатьох людей за цей час», — зазначила Дженніфер Клемент, президент PEN International.
Завдяки конґресу місто на кілька днів стало світовим центром літературних та інтелектуальних дискусій. «Дуже часто ми вважаємо себе особливими і думаємо, що ми — унікальні. Насправді, всі ми боремося з рабством, із неправдою, але ви маєте дуже велику можливість робити людей кращими. У вас талант доносити правду і цей талант унікальний. Гадаю, що цей конґрес дасть щось нове для міста Львова, для України», — звернувся до гостей під час відкриття Андрій Садовий, міський голова Львова. Конґрес ПЕН продовжує у Львові літературний вересень після 24-го Форуму видавців

Орися Шиян, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply