Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 21, 2021

Періс Гілтон купує курорт на Закарпатті

Автор:

|

Липень 31, 2019

|

Рубрика:

Періс Гілтон купує курорт на Закарпатті
«Деренівська купіль»

Команда Періс Гілтон уже кілька тижнів веде діалог щодо придбання українського комплексу «Деренівська купіль», що розташований у передгір’ї Карпат, за 20 км від Ужгорода. Про це повідомляє «Укрінформ» із посиланням на власні джерела.
Наразі сторони близькі до компромісу, але наразі ще обговорюють деталі угоди. Очікується, що комплекс закриють до кінця літа. А наступного року «Деренівська Купіль» має прийняти один із найпопулярніших міжнародних конкурсів краси.
Про закарпатську базу відпочинку американська акторка і модель дізналася навесні минулого року, коли виступала на відкритті готелю у Львові. До Львова п. Гілтон прилітала разом із своїм бойфрендом Крісом Зілка, чий дідусь народився в Україні. Тоді і виникла ідея про інвестування в українську індустрію розваг. У листопаді 2018-го Періс розлучилася з Крісом, але не з ідеєю купівлі комплексу.
«Деренівська Купіль» розташована в урочищі Деренівка і пропонує гостям 130 сучасних номерів у готельно-оздоровчому комплексі «Ірис» із аква-зоною, розважальним центром і SPA-комплексом «Срібні терми». Цікавинка комплексу — дендропарк із колекцією в 5 тис. насаджень і цілюща вода (поруч працює завод мінеральних вод).

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply