Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

Патріоти — проти окупантів

Автор:

|

Липень 23, 2015

|

Рубрика:

Патріоти — проти окупантів

Недосяжний прапор

Підняттям жовто-блакитних прапорів заявили про себе патріоти у Донецькій області. Активісти громадської організації «Патріотичний рух Донбасу» у місті Красноармійськ підняли на вишки шість жовто-блакитних стягів. За словами представників організації, таким чином вони заявили, що Красноармійськ — це Україна.
А неподалік від Новоазовська зник російський Станіслав Гречко, найманець «батальйону Святого Георгія», одного з терористичних підрозділів, на прізвисько «Лорд». Поки що невідома причина, чому зник цей бойовик — потрапив у катівні «Міністерства державної безпеки» терористів, чи його захопили партизани. Однак, це вже — не перший випадок «пропажі» терористів у цьому районі за останній час.
Також на минулому тижні невідомі в Донецьку підірвали автомобіль Олени Філіппової, секретаря Олександра Захарченка, самопроголошеного лідера терористичної організації «Донецька народна республіка» (ДНР). Жінку у важкому стані шпиталізували, є інформація, що у неї — струс мозку.
А вже невдовзі у Донецьку було поранено Юрія Сивоконенка, одного з ідеологів ДНР, кандидата на посаду глави «республіки», тепер же — депутата «Народної ради республіки» та голову спілки ветеранів Донецька «Беркут». Напад на сепаратиста стався на вулиці Панфілова. Невідомі застосували автоматичну зброю, їм удалося втекти. Внаслідок нападу чоловік був поранений у руку, його помічник отримав поранення в шию.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply