Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Паркан перед ВРУ знову зламали

Автор:

|

Листопад 10, 2011

|

Рубрика:

Паркан перед ВРУ знову зламали

У Києві 3 листопада продовжилися акції протесту «чорнобильців». На третій день пікетники знову зламали огорожу на площі перед Верховною Радою України (ВРУ). Загалом під стінами будівлі парламенту зібралося близько 2 тис. осіб. На відміну від двох попередніх, організатором нового пікету виступив рух «Вперед», очолюваний Наталією Королевською, народним депутатом від фракції БЮТ-«Батьківщина», що також узяла участь у мітинґу.

Якоїсь миті люди почали розхитувати паркан перед парламентом, зрештою зламавши його. Натовп побіг до входу в будівлю парламенту, але дорогу протестувальникам перекрили правоохоронці. У відповідь на це люди почали закидати міліціонерів гарбузами. Бійцям «Беркута» все ж удалося за допомогою щитів витіснити активістів із площі перед ВРУ. При цьому одному з правоохоронців стало зле. Як пізніше повідомили в столичному главку міліції, під час прориву через металеву огорожу хтось із учасників акції протесту вдарив працівника міліції кастетом у щелепу, унаслідок чого той знепритомнів і був шпиталізований.

Київська міліція порушила карну справу за фактом хуліганських дій і побиття співробітників міліції учасниками акції протесту. 4 листопада в столичному управлінні МВС заявили, що, крім людей, які безпосередньо чинили протиправні дії, до відповідальності буде притягнуто тих осіб, які подавали заявки на проведення акцій у Київську міську адміністрацію, оскільки вони пильнували за організацією мітинґу та порядком під час його проведення. У міліції зазначили, що заявки подавали, зокрема, керівники «Союзу Чорнобиль України», Союзу підприємців, а також Микола Катеринчук, лідер Української європейської партії.

 Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply