Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Окупанти скоюють злочини проти журналістів

Автор:

|

Червень 20, 2022

|

Рубрика:

Окупанти скоюють злочини проти журналістів
Віра Гирич

В Україні зафіксували 243 злочини рашистських аґресорів проти українських журналістів та медіа. Про це повідомив Державний комітет України з питань телебачення та радіомовлення. Злочини скоювали у 16 українських реґіонах. «Найбільше злочинів Росія скоїла у Києві й області. Це вбивства, поранення, зникнення, викрадення, обстріли журналістів і телевеж, загрози, кіберзлочини», — йдеться у повідомленні.
Також багато злочинів зафіксували у Запорізькій області та Херсонській області: деякі міста цих реґіонів окупувала російська армія. Там зафіксували випадки викрадень, обстрілів журналістів, погроз, кіберзлочинів, захоплення редакцій медіа і відмикання українського мовлення.
Згідно з повідомленням, загалом за час війни під час виконання професійних обов’язків убили сімох журналістів, 15 зникли безвісти, 14 загинули як учасники бойових дій або в результаті російських обстрілів не під час виконання ними професійних обов’язків, дев’ятьох поранили в результаті обстрілів російськими окупантами, вісьмох журналістів викрали. Крім того, відбулося 11 обстрілів варварами телевеж, що призвело до зникнення українського мовлення.
Під завалами будинку в Шевченківському районі Києва, куди поцілила російська ракета, знайшли тіло журналістки «Радіо Свобода» Віра Гирич. Тоді також постраждали десятеро людей.
А під час евакуації з Луганської області варвари обстріляли автомобіль, який їхав, аби забрати цивільних. Внаслідок цього загинув французький журналіст Леклерк Імхофф, який працював на каналі BFMTV. Про це повідомив Сергій Гайдай, голова Луганської обласної військової адміністрації. Осколки снарядів пробили броню машини.
Як повідомляв «Міст», митрополит із ченцями напали на журналіста.

Людмила Троценко, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online