Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Окупанти розширюють мінні поля на Донбасі

Автор:

|

Жовтень 04, 2020

|

Рубрика:

Окупанти розширюють мінні поля на Донбасі

Російсько-окупаційні війська мінують тимчасово непідконтрольну уряду України територію в Донецькій і Луганській областях. Про це повідомив штаб операції Об’єднаних сил з посиланням на звіт місії ОБСЄ. БПЛА місії зафіксував 14 протитанкових мін, встановлених поперек автодороги біля с. Саханка Донецької області.
Також неподалік від с. Весела Гора в Луганській області зафіксували вісім протитанкових мін, встановлених в один ряд поперек автодороги, і 20 протитанкових мін, встановлених нещільними групами на східній і західній смугах руху цієї ж автодороги.
Крім цього, в с. Веселе Донецької області спостерігачі ОБСЄ виявили шість фрагментів боєприпасів, із яких чотири оцінили як металеві труби від реактивних снарядів реактивної системи залпового вогню «Град», а два — як хвостові стабілізатори 120-мм мінометних мін.
Ці факти вказують на порушення мінських домовленостей і досягнутих 22 липня ц. р. домовленостей про заходи щодо посилення режиму припинення вогню. Українська сторона зазначає, що сепаратисти не вперше збільшують площі мінних поля, розміщують боєприпаси в житлових масивах, наражаючи на небезпеку мирних жителів Донбасу.
Як повідомляв «Міст», російсько-окупаційні війська застосовують тактику «випаленої землі».

До слова
Кабінет Міністрів України розширив непідконтрольну зону на Донбасі, внісши с. Заїченко в Донецькій області до переліку населених пунктів, де тимчасово не діє влада України. Цим же рішенням с. Заїченко вилучили з переліку населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply