Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

ОБСЄ виявила у забороненій зоні десятки танків

Автор:

|

Грудень 05, 2021

|

Рубрика:

ОБСЄ виявила у забороненій зоні десятки танків
Російські війська, що прямують у бік України

Місія Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ) на сході України зафіксувала десятки одиниць військової техніки російсько-терористичних військ на окупованій ними території поза виділеними місцями для зберігання, зокрема, в одному з непідконтрольних українському уряду населених пунктів.
За лініями відведення, але поза виділеними місцями зберігання озброєння ОБСЄ зафіксувала 30 танків і гаубицю на полігоні біля с. Покровка Донецької області. Серед них — 13 танків типу Т-72, сім танків Т-64, десять танків невстановленого типу та одна самохідна гаубиця «Гвоздика» 122-го калібру. Техніку виявили за допомогою безпілотного літального апарату (БПЛА) дальнього радіусу дії.
Також зафіксували дві, ймовірно, бойові панцерні машини та одну радіорелейну станцію бойовиків у житловому кварталі с. Безіменне в непідконтрольному урядові районі Донецької області. Раніше місія ОБСЄ вже не раз фіксувала десятки одиниць військового техніки бойовиків на окупованій території. Йшлося про танки, «Гради», міномети, гаубиці та гармати.
Як повідомляв «Міст», розвідка США попереджає про високу ймовірність вторгнення РФ в Україну.

Юрій Братюк, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply