Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Новобогданівку розмінували остаточно

Автор:

|

Вересень 12, 2013

|

Рубрика:

Новобогданівку розмінували остаточно

На території колишньої артилерійської бази поблизу села Новобогданівка (Запорізька обл.), 4 вересня було здійснено останній підрив вибухонебезпечних предметів, виявлених під час робіт із її розмінування. Загалом, за шість місяців праці військовослужбовці зведеного загону розмінування Міністерства оборони України провели зачистку адміністративної й технічної території загальною площею 233 га, виявлено та знешкоджено понад 95 тис. вибухонебезпечних предметів.

Як повідомив підполковник Іван Тіщенко, командир зведеного загону, глибинне розмінування території колишніх артилерійських складів поблизу Новобогданівки завершено, на об’єкті залишилася група контролю, яка здійснює перевірку проведення розмінування на глибині до 6 м. До цих робіт залучалося понад 200 військовиків і 24 одиниці військової техніки Збройних Сил України.
Із нагоди закінчення робіт із розмінування в Запорізькій обласній державній адміністрації (ЗОДА) відбулася нарада щодо передачі цілісного майнового комплексу військового містечка поблизу Новобогданівки в спільну власність територіальних громад Запорізької області. Під час наради Віктор Ємельяненко, заступник голови ЗОДА, зазначив, що необхідно розробити технічну документацію з уточненням площі земельної ділянки та внести відповідні зміни до земельного кадастру.
«Тільки після цього ми можемо розпочати процес передачі військового містечка № 6 до комунальної власності обласної ради, — повідомив чиновник. При цьому він наголосив, що обласна влада зацікавлена в цьому процесі, тож вона буде робити все від неї залежне, щоби прискорити цю процедуру.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply