Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

На Галичині відкрився Lviv Media Hub

Автор:

|

Вересень 12, 2022

|

Рубрика:

На Галичині відкрився Lviv Media Hub

У Львові відкрився Lviv Media Hub від Львівського медіафоруму. Особливістю простору буде регулярний нетворкінг для українських і закордонних медійників і креативних індустрій. Зараз хаб працює у тестовому режимі. Він розташований на одній із ревіталізованих постіндустріальних територій Львова. Завдяки такому розташуванню резиденти хабу зможуть поєднувати роботу з відпочинком у кав’ярні, тренуванням у спортивному клубі та культурними подіями.
Місією хабу є підтримка й розвиток професійної спільноти та подальша інтеграція українських медійників у світове ком’юніті. «Спільнота, міцніша за стіни», — так окреслюють місію засновники Lviv Media Hub.
Крім того, простір вирішує цілком практичні завдання: він може бути тимчасовим офісом для журналістів і журналісток у відрядженні або альтернативою коворкінгу для фрілансера чи фрілансерки.
Зараз передбачені три формати роботи Lviv Media Hub: бронювання робочого місця, як у коворкінгу; оренда переговорної кімнати для всієї команди; майданчик для воркшопів, зустрічей із інвесторами або читачами, освітніх лекцій та інших редакційних подій. Простір оснащений проєктором, екраном та аудіосистемою для подій і презентацій. Тут є зона відпочинку з кавою, чаєм і солодощами. Подбали й про захист: будівлю Lviv Media Hub визнала безпечною Державна служба з надзвичайних ситуацій України, а на час повітряної тривоги є три укриття у п’ятихвилинному доступі.
Хто може працювати у Lviv Media Hub: українські й іноземні медійники, які створюють контент: журналісти, редактори, фотографи й інші; редакції, що потребують місця для командної роботи та навчання; українські та закордонні медіафахівці, які потребують нетворкінгу; фрілансери, які працюють на українські та міжнародні медіа; працівники медійних організацій і медіаексперти; донори та партнери, які проводять події для медійників.
«Через повномасштабне вторгнення Російської Федерації (РФ) в Україну багато редакцій втратили фізичне місце роботи, а також вимушено покинули свої домівки. Ми отримували багато запитів від колег і робили все, що від нас залежало, але їм потрібні системні рішення. Тому з’явилась ідея відкриття хабу — місця, де журналісти отримують умови для комфортної роботи та нетворкінгу. Lviv Media Hub дає можливість команді медіа знову працювати пліч-о-пліч, а крім того — заощаджувати на оренді офісу чи коворкінгу», — розповіла Ольга Мирович, голова Львівського медіафоруму.
Щоб стати резидентом або гостем хабу, потрібно залишити заявку та підтвердити її не пізніше, ніж за добу до візиту. Під час наступних візитів буде достатньо забронювати місце через календар або месенджер.
Одночасно в хабі можуть працювати до 35-45 людей. Час перебування у просторі впродовж доби необмежений. Фіксованої оплати немає: гості вільні робити пожертви, які Львівський медіафорум спрямовує на допомогу українським редакціям.
Lviv Media Hub створений за підтримки Аґенції США з міжнародного розвитку, International Media Support, Міністерства закордонних справ України, у справах Співдружності та розвитку Великої Британії та n-ost.
Як повідомляв «Міст», телемагнати з «1+1 Медіа», Film.ua і Media Resources Management консервують «русскій мір».

Олександра Бодняк, Zaxid.Net

About Author

Meest-Online