Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Meest подарував лікарні нове обладнання

Автор:

|

Липень 08, 2021

|

Рубрика:

Meest подарував лікарні нове обладнання
Ростислав Кісіль та Андрій Садовий

Минулого тижня Ростислав Кісіль, президент міжнародної поштово-логістичної компанії Meest, вручив лікарям Клінічної лікарі швидкої медичної допомоги у Львові нову комплексну систему для виконання аритмологічних операцій виробництва компанії Boston Scientific (штат Массачусетс). У церемонії передачі медичного обладнання взяв участь Андрій Садовий, міський голова Львова.
Ростислав Кісіль наголосив, що для нього і компанії Meest допомога львівським медикам стала пріоритетним напрямком соціальної активності від початку пандемії. «У наших лікарів золоті руки і значний досвід. Однак українська медицина потребує значних капіталовкладень у сучасне медичне обладнання та препарати. Meest активно розвиває соціальне партнерство з медиками лікарні швидкої медичної допомоги, купує для лікарні високотехнологічне медичне обладнання, яке допомагає лікарям рятувати пацієнтів сучасними методами», — розповів він.
Мер міста Лева відзначив важливість партнерської допомоги бізнесу медичним закладам Львова, які перебувають на етапі реформування. «Медичне обладнання, яке отримала лікарня швидкої допомоги, входить у пакет соціальної допомоги, яку задекларувала компанія Meest для громади Львова цього року. Обладнання компанія придбала на прохання лікарів. Сподіваюсь, що ця партнерська співпраця дозволить нашим лікарям досягнути амбітних цілей, визначених Стратегією розвитку медицини у Львові, тож львівська медицина спільними зусиллями стане найкращою за якістю медичних послуг в Україні», — прокоментував п. Садовий.
Олег Самчук, головний лікар шпиталю швидкої медичної допомоги подякував п. Кісілю за співпрацю, а також розповів, що комплексна система для виконання аритмологічних операцій дозволить лікарні здійснити прорив в лікуванні серцевих аритмій новими методами. «Аритмологія — один із найскладніших відділів клінічної кардіології. Застосування комплексної системи для виконання аритмологічних операцій дозволить нашим лікарям робити складні операції, вживляти пацієнтам різноманітні імплантати, які нормалізують роботу серця і дарують їм шанс на повноцінне життя. Для нашої лікарні це важливий напрямок розвитку», — переконаний д-р Самчук.
Комплексна система для виконання аритмологічних операцій містить: реєстратор електрофізіологічний Labsystem Protm із можливістю реєстрації до 160 каналів внутрішньосерцевих потенціалів, систему для кріоабляції серця Polarx і три набори для виконання PVI-процедур (Pulmonary Vein Isolation — ізоляція легеневих вен. — Ред.). Загальна вартість обладнання складає 8,4 млн грн.
Як повідомляв «Міст», компанія Meest організувала пряму авіадоставку посилок до Львова.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply