Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Мати терориста Агєєва провідала сина

Автор:

|

Липень 27, 2017

|

Рубрика:

Мати терориста Агєєва провідала сина

Світлана Агеєва

Світлана Агеєва, мати полоненого на Донбасі російського військового 21 липня перетнула кордон України. Про це повідомив журналіст Павло Канигін, котрий її супроводжував. За його словами, українська сторона пообіцяла жінці влаштувати зустріч з її сином наодинці. При цьому як виняток українська сторона погодилася прийняти жінку за внутрішнім російським паспортом.
«В’їхали не прямо через РФ, бо у матері єфрейтора немає закордонного паспорта. Ми дуже побоювалися, що по внутрішньому паспорту її не пропустять російські прикордонники. А українські прикордонники знали, що у Світлани зі собою немає закордонних документів. Українська сторона зробила виняток», — розповів п. Канигін.
Журналіст додав, що з моменту звернення Світлани Агеєвої до Президента України ніхто з російської влади з нею не контактував. Лише перед самим виїздом в Україну їй зателефонували співробітники ФСБ і сказали, щоб була обережнішою.
22 липня відбулася зустріч Віктора Агеєва з його матір’ю. Вона тривала близько години. «Це було в слідчому ізоляторі (СІЗО) Старобільська. Віктор виглядав непогано, здоровий, але по його зовнішньому вигляду було видно, що зустріч стала для нього хвилюючою, йому було дуже приємно. Мати передала речі та цукерки, все це офіційним шляхом було оформлено співробітниками СІЗО», — повідомив Павло Канигін.
За його словами, Віктор розповів, що дуже сподівається на те, що російська влада долучиться до його справи і стане його «витягати», дуже сподівається, що буде запущена процедура обміну полоненими. «Також ми дізналися, що до Віктора навіть не приїжджав російський консул, за весь цей час, що він перебуває в СІЗО до нього приїжджав тільки Червоний Хрест», — зазначив журналіст.
У результаті Віктор Агєєв зробив сенсаційну заяву. Він розповів, що Євгена Єрофєєва, капітана Головного розвідувального управління РФ, котрого 2015 року полонили українські військові на Донбасі, а потім обміняли на Надію Савченко, убили на території РФ за, те що «напатякав зайвого». «Його просто прибрали. Про це всі балакають: і там, і тут, по цей бік. Всі знають, що з ним це зробили», — додав він. Чому ж цей донбаський терорист сподівається, що його чекає інша доля, — загадка.
Як писав «Міст», Віктора Агєєва захопили в полон 24 червня ц. р. в бою під Жолобком.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply