Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Львівська лікарня отримала надсучасного робота-хірурга

Автор:

|

Листопад 19, 2020

|

Рубрика:

Львівська лікарня отримала надсучасного робота-хірурга
Ростислав Кісіль (у центрі) й Андрій Садовий (праворуч) серед медиків

Група компаній Meest придбала та доправила зі США американську хірургічну робот-систему da Vinci для Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова. Це надсучасний пристрій, який використовують для онкологічних, урологічних операцій, а також для хірургічних втручань у важкодоступних місцях.
Зараз у світі налічується лише близько 5 тис. таких пристроїв, введених в експлуатацію, а в Україні станом на 2019 рік система da Vinci була лише одна, у Вінниці. Робот складається з двох блоків — центру управління для хірурга-оператора та чотирьох роботизованих рук. Одна передає зображення на екран, дві виконують дії лікаря, а четверта є його асистентом.
«Ми вважаємо власним обов’язком підтримувати людей, котрі виконують надважливу справу — зберігають та рятують життя українців. Це один з тисячі кроків, які потрібно зробити, щоб вивести українську медицину на дійсно світовий рівень. І я впевнений, що саме спільні дії держави та соціально-відповідального бізнесу дозволять досягти цієї мети», — зазначив Ростислав Кісіль, засновник та президент групи компанії Meest.
Також міжнародна логістична корпорація Meest передала лікарні швидкої допомоги електрохірургічний генератор ValleyLab Force FX. Сумарна вартість придбаних компанією апаратів склала понад 2,5 млн грн.
«Ми собі поставили за мету перетворити нашу лікарню швидкої допомоги на лікарню світового зразка за якістю надання послуг. Тут уже відбулося чимало змін: запрацювала трансплантологія, відкрили сучасне діалізне відділення, будуємо вертолітний майданчик. Але на цьому не зупиняємося: тепер у лікарні буде працювати надсучасний робот-хірург! Від усього міста щиро дякуємо компанії Мeest, яка купила і доставила до лікарні цю техніку», — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.
Нагадаємо, що раніше Meest уже передала лікарні швидкої допомоги 35 кисневих концентраторів для лікування пацієнтів із коронавірусною інфекцією, котрі перебувають у важкому стані, та 39 додаткових лікарняних ліжок. Крім цього, у травні ц. р. компанія скерувала 20 млн грн на придбання матеріалів та обладнання для запобігання поширенню Covid-19.
Як повідомляв «Міст», китайці розробили робота-хірурга.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply