Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

Львівщина прихистила 1131 біженця

Автор:

|

Березень 27, 2014

|

Рубрика:

Львівщина прихистила 1131 біженця

Можливість навчатися у львівських школах 96 дітей із Криму, а загалом на Львівщину з Кримського півострова переїхало вже 1131 особа. Загальна кількість кримських біженців, яку готується прийняти Львівська область, — 1,7 тис. людей. 

«Для них усіх знайдеться місце на Львівщині. І я щиро вдячна тим, хто долучився до цієї справи. Ми, мешканці Львівської області, мабуть, як ніхто інший, відчуваємо єдність українців і братерство між представниками сходу і заходу, півдня і півночі країни. Абсолютна більшість українців вважає, що Крим повинен залишитися в складі України», — сказала Ірина Сех, голова Львівської обласної державної адміністрації, виступаючи на сесії Львівської обласної ради.
Також повідомляється, що про політичний притулок при перетині українського кордону попросила громадянка Росії. Про це поінформували в Державній прикордонній службі України. Жінка прямувала до України й під час проходження прикордонного контролю заявила, що потребує політичного притулку. Вона пояснила, що є жителькою Москви й хоче отримати статус біженця, оскільки побоюється переслідувань на території РФ. Інформацію про цей факт прикордонники передали працівникам міґраційної служби.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply