Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 20, 2021

Літературно-науковий конкурс ФУВУ

Автор:

|

Жовтень 01, 2015

|

Рубрика:

Літературно-науковий конкурс ФУВУ

Учасники конкурсу

У міському Будинку вчителя в Києві 24 вересня ц. р. відбулося урочисте вручення премій Літературно-наукового конкурсу ім. Воляників-Швабінських при Фундації Українського вільного університету (ФУВУ). Такий конкурс відбувається щорічно з 1999 року. Премії надаються за опубліковані праці з минулого року з наміром нагородити творчість і заохотити до подальшої творчої праці. Премії лауреатам вручав Аскольд Лозинський, голова ФУВУ.
Журі конкурсу в складі — Михайло Казаренко, Ігор Мірчук, Оля Кузишин-Воляник та Ігор Николюк —працювало з 1 липня до 31 серпня ц. р. розглянувши понад 30 праць: повістей, новел, поезій, наукових есеїв тощо, які були видані 2014-го та надіслані до Фундації.
Нагородили наступних:
* Першу премію не призначали.
* Три другі премії: Ігора Загребельного — за наукову працю про життя і творчість Дмитра Донцова «Націоналізм versus Modern»; Наталію Осипчук — за роман «Осінь. До запитання»; Володимира Комбеля — за поему «Роман Шухевич».
* Три треті премії: Олега Чорногуза — за збірку публіцистики «Рабів на бал не запрошують»; Василя Деркача — за роман «Як райдуга Всевишнього»; Раїсу Харитонову — за мемуаристику «Я вийшла заміж за поета».
Фундація висловлює шану всім учасникам конкурсу та закликає до подальшої творчості.
Прес-служба ФУВУ, світлина — Михайла Роля

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply