Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Лебедів урятували з льодяної пастки

Автор:

|

Листопад 26, 2015

|

Рубрика:

Лебедів урятували з льодяної пастки

Урятований лебідь

У селі Водотиї Брусилівського району Житомирщини місцеві мешканці на ставку виявили трьох молодих лебедів, які не змогли відлетіти до місця зимівлі, позаяк лід раптово вкрив водойму і вони попримерзали. Як повідомила прес-служба Державної екологічної інспекції у Житомирській області, на водоймі лебедям загрожувала небезпека — хижі звірі, холод, голод і браконьєри.
Місцева мешканка Таміла Келеберденко забрала лебедів до себе додому, де вони кілька днів проживали та харчувались із домашньою птицею. За цей час жінка підлікувала птахів, адже вони потребували медичної допомоги. Згодом жінка повідомила сільського голову, котрий, своєю чергою, звернувся про допомогу до Державної екологічної інспекції у Житомирській області.
На минулому тижні працівники Держекоінспекції перевезли птахів до Житомирського національного агроекологічного університету, де їм надали належну медичну допомогу та постійне місце проживання.
Ректор університету Скидан повідомив, що лебеді займуть свою нішу в екосистемі ботанічного саду, де є відповідна водойма й умови, близькі до існування в природі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply