Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Колишній мер Варшави став українським чиновником

Автор:

|

Вересень 05, 2019

|

Рубрика:

Колишній мер Варшави став українським чиновником
Марцін Свєнціцький

Із 12 жовтня ц. р. Марцін Свєнціцький, колишній мер Варшави, польської столиці, працюватиме бізнес-омбудсменом України. Він захищатиме інтереси бізнесу перед українськими та закордонними органами влади. Відповідне рішення прийняв Кабінет Міністрів України (КМУ).
«Після кількох інтерв’ю і випробувань мене представили наглядовій раді омбудсмена, що одноголосно прийняла рішення і направила мою кандидатуру на затвердження до КМУ, — розповів сам посадовець. —Новим викликом я задоволений. Спробую додати особистого внеску до добробуту України».
Марцін Свєнціцький раніше працював міністром міжнародних економічних відносин в уряді Польщі. У 1994-1999 рр. був мером Варшави. Він відомий в Європі своєю проукраїнською позицією. Підтримує українських політичних в’язнів та засуджує аґресію РФ.
Інститут бізнес-омбудсмена створили в Україні після Революції гідності п’ять років тому. Першим омбудсменом став Альгірдас Шемета, колишній комісар Європейського Союзу та колишній міністр фінансів Литви. Відомство виступає інструментом розв’язання конфліктів і суперечок між владою і бізнесом, а також посередником між державою та бізнес-середовищем.

Богдан Барабанов, «Газета по-українськи»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply