Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Керівництво ООС прийняв генерал-лейтенант Сергій Наєв

Автор:

|

Березень 22, 2018

|

Рубрика:

Керівництво ООС прийняв генерал-лейтенант Сергій Наєв

Президент України офіційно змінив антитерористичну операцію (АТО) на операцію об’єднаних сил (ООС), а замість керівника штабу АТО 16 березня призначив постійного командувача нової операції. Ним став генерал-лейтенант Сергій Наєв. Про новий формат і кадрове рішення Петро Порошенко оголосив під час робочого візиту на Донбас. «Докладу максимальних зусиль задля виконання визначених вами завдань. Все буде виконано!», — пообіцяв військовий командувач Президентові.
Генерал Наєв усе своє життя був пов’язаний виключно з армією. Він народився у Могильов-Подільському на Вінниччині. 1991-го закінчив Московське вище загальновійськове командне училище. Служив командиром мотострілецького взводу у Німеччині у 1991-1993 рр., перебував у розпорядженні командувача Далекосхідного військового округу в Росії. З травня 1993-го служить у Збройних силах України (ЗСУ). В 1990-х і на початку «нульових» служив на різних посадах у Західному та Південному оперативних командуваннях.
У 2006-2007 рр. був слухачем факультету підготовки фахівців оперативно-стратегічного рівня Національної академії оборони України. Як кращий випускник нагороджений відзнакою — Мечем королеви Великої Британії, яку отримав з рук посла цієї держави в Україні.
Був призначений на посаду заступника начальника Генерального штабу 7 березня, а до того проходив службу першим заступником командувача Сухопутних військ ЗСУ. Тепер саме армійський командувач об’єднаних сил керуватиме діями всіх силових відомств у зоні бойових дій на лінії зіткнення Донбасу, в т. ч. Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Досі АТО проходило під формальним керівництвом Служби безпеки України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply