Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Карантин в Україні подовжили

Автор:

|

Липень 29, 2020

|

Рубрика:

Карантин в Україні подовжили

Кабінет Міністрів України оприлюднив постанову про продовження карантину до 31 серпня ц. р. Зокрема, йдеться про те, що залежно від епідемічної ситуації в реґіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях реґіону встановлюється «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення коронавірусу.
«Зелений» рівень встановлюють у разі відсутності в ньому ознак реґіону зі широким розповсюдженням коронавірусу більше трьох днів поспіль. «Жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень встановлюють у реґіонах, де є значне поширення корона вірусу — завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для ушпиталення пацієнтів із підтвердженим Covid-19, становить понад 50 %; середня кількість тестувань становить менше 24 на 100 тис. населення впродовж останніх семи днів; коефіцієнт виявлення випадків інфікування Covid-19 становить понад 11 %; показник динаміки зростання випадків інфікування Covid-19 становить понад 10 %; показник динаміки зростання випадків інфікування Covid-19 застосовують у разі реєстрації понад восьми випадків на 100 тис. населення сумарно за останні сім днів.
На території України на період дії карантину заборонене перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без засобів індивідуального захисту. Крім цього, заборонені: перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус, без посвідчення про взяття на облік бездомної особи; самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації; перетин державного кордону іноземцями та особами без громадянства (крім іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають на території України, та осіб, яких визнано біженцями, або осіб, які потребують додаткового захисту, працівників дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їхніх сімей, військовослужбовців (підрозділів) збройних сил держав-членів НАТО та держав-учасниць програми НАТО «Партнерство заради миру». Постанова набуває чинності зі суботи 1 серпня.
Як повідомляв «Міст», в Україні карантин посилили у червні ц. р.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply