Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Із екопарку вивезли 15 тварин

Автор:

|

Квітень 27, 2022

|

Рубрика:

Із екопарку вивезли 15 тварин
Евакуація тварин

З харківського зоопарку «Фельдман-Екопарк», який обстріляли окупанти, вже вивезли півтора десятка котячих; ще треба вивезти п’ятьох бурих ведмедів та інших тварин. Про це повідомляє пресслужба Дніпровської міської ради. «Дніпро наразі є логістичним центром з перевезення тварин із Харкова. Далі вони відправляються до інших міст, зокрема, на захід України, до Києва, які зголосилися прийняти тварин», — розповів Михайло Лисенко, заступник міського голови.
За його словами, складність процесу перевезення у тому, що екопарк розташований близько до ворожих військ, і там відбуваються постійні обстріли. Чиновник показав тигра, якому близько двох років, його вивезли останнім із котячих. Він поїхав до Києва. Тварини у Дніпрі не затримаються, позаяк там для їхнього утримання немає пристосованих місць. Під час таких коротких перетримок у місті тварин годують і поять
Крім цього, комунальне підприємство (КП) «Зооконтроль» продовжує допомагати у перетримці домашніх улюбленців переселенців і військових, які зараз воюють, і нема з ким залишити тварину. «До нас привозять тварин із тих місць, де ведуться бойові дії. Люди не покидають їх. Поки власники шукають житло, тварини перебувають у нас. Потім їм віддаємо. Через наше підприємство пройшло вже понад 80 собак переселенців, військових, а також наших колег — харківського комунального підприємства для тварин», — розповіла Ірина Пономаренко, начальниця відділу реєстрації КП «Зооконтроль».
За її словами, нещодавно отримали 1 т вантажу від UA Animals і київських волонтерів. Цю допомогу розподілять і серед інших притулків для тварин. Раніше таку гуманітарну допомогу отримували з Франкфурта та Львова.
Як повідомляв «Міст», Папа розкритикував тих, хто замість дітей обирає домашніх тварин.

About Author

Meest-Online