Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

Хороші хлопці носять чорне…

Автор:

|

Серпень 27, 2015

|

Рубрика:

Хороші хлопці носять чорне…

Патрульна поліція

Львів став другим містом в Україні, де з’явилася нова патрульна поліція. 23 серпня, після урочистої присяги, 410 поліцейських розпочали патрулювати львівські вулиці. Це були лише перші два потоки випускників, незабаром Львів отримає ще 200 нових патрульних.
Аби стати поліцейським, охочим довелося пройти кілька етапів відбору: від перевірки загального рівня знань до співбесід із психологом. Базові вимоги до нових правоохоронців були простими. Заявки приймалися від людей віком від 21 до 35 років, з повною загальною середньою або вищою освітою, з водійським посвідченням, відсутністю судимості. Конкурс був 30 людей на одне місце. Правоохоронці мають вільно володіти українською мовою, мати фізичне здоров’я та моральну стійкість. Але перша вимога до поліціянтів — «прагнення якісних змін».
Чим відрізнятимуться нові поліцейські від старої міліції? Перше, що впадає у вічі — нова форма. Однострої українських поліцейських нагадують форму американських копів. Як запевнили у Міністерстві внутрішніх справ (МВС), ця нова форма є універсальною та дуже надійною. Поліцейські мають два комплекти форми: літню та зимову. Закуповують одяг для патрульних у США, вартість одного комплекту складає 700 USD. Також кожен поліцейський має індивідуальний жетон із особистим номером та закріплену на одязі відеокамеру, яка фіксує роботу правоохоронця.
Для львівських поліцейських доставили 50 нових Toyota Prius. Усі автомобілі передав уряд Японії. Автівки мають сучасне обладнання, наприклад, систему відеоконтролю «Рубіж», яка дозволяє ідентифікувати водіїв на місці. Всі машини мають гібридні двигуни та є екологічнішими порівняно зі старими міліцейськими автівками. За статистикою, на нових автомашинах поліція почала прибувати на місце виклику швидше.
Головою патрульної поліції Львова Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ України, призначив 26-річного молодшого сержанта (капрала) Юрія Зозулю. Останній прославився тим, що оштрафував відомих особистостей — Георгія Суркіса й Юрія Березу. Однак першого ж дня у новопризначеного керівника нової патрульної поліції, котрий ще навіть не встиг приступити до своїх обов’язків, вкрали документи і два ноутбуки. Грабіжники розбили вікно в автівці, припаркованій біля одного з корпусів Університету МВС на вул. Кривоноса, де тренуються патрульні поліцейські. Отже, п. Зозулі є з чим працювати.
А 25 серпня патрульна поліція запрацювала й в Одесі.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply