Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

Ґеорґія Ґонґадзе поховали у Києві на території церкви Миколи Набережного

Автор:

|

Березень 31, 2016

|

Рубрика:

Ґеорґія Ґонґадзе поховали у Києві на території церкви Миколи Набережного

Похорон Ґеорґія Ґонґадзе

У Києві на території церкви Миколи Набережного відбувся похорон Ґеорґія Ґонґадзе. На церемонії були присутні вдова Мирослава, доньки Соломія та Нана, близькі та колеги журналіста. І хоча родина журналіста не запросила на похорон жодного політика, дехто з них — Володимир Стретович, Тарас Чорновіл, Ірина Геращенко, Володимир Парасюк та інші — все ж таки вирішили прийти. Загалом попрощатися з Ґеорґієм прийшли кілька сотень людей.
Євген Глібовицький, громадський діяч і товариш покійного, від імені Мирослави Ґонґадзе заявив, що родичі наполягають на покаранні всіх винних у вбивстві журналіста. «Рідні Ґеорґія відчувають полегшення від того, що його тіло буде поховане з гідністю, на яку заслуговує кожна людина. З похованням Ґії не припиняється «справа Ґонґадзе». Замовники його вбивства мають бути рано чи пізно засуджені за законом, утвердження свободи слова та демократії в Україні буде найкращою пам’яттю про Ґеорґія», — сказав він.
Нагадаємо, що журналіст зник 16 вересня 2000-го. У листопаді того ж року в лісі на Київщині виявили тіло без голови, яке, за висновками експертів, могло належати йому. За вбивство засудили міліційного генерала Олексія Пукача, а от імена замовників злочину не оголошені й досі. Мирослава Ґонґадзе, дружина журналіста з двома доньками зараз проживає у США. Президент Порошенко нагородив її орденом «Зіркою героя».

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply