Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Ексчоловіка Поклонської затримали в Одесі

Автор:

|

Квітень 15, 2022

|

Рубрика:

Ексчоловіка Поклонської затримали в Одесі
Затриманий Володимир Клименко

Державне бюро розслідувань (ДБР) підозрює у колаборації з ворогом керівника фракції партії «Опозиційна платформа — За життя» (ОПЗЖ) у Маріупольській міській раді. Його затримали в Одесі. У ДБР вважають, що здійснював антиукраїнську інформаційну кампанію на підтримку країни-аґресора. Він є колишнім чоловіком Наталії Поклонської, «ексгенеральної прокурорки» Криму, яка особливо відзначилася підчас окупації півострова.
У ДБР зазначили, що цей «політик» пройшов «тернистий» шлях від людини Януковича, Медведчука, Королевської до керівника фракції ОПЗЖ. «Він став рупором Кремля на сході — виступав за відновлення економічних зв’язків із Росією. Тепер стосовно нього у суді розглядають справу про зазіхання на територіальну цілісність України», — додали слідчі. Ім’я затриманого вони не повідомляли, але за даними Української «правди», це Володимир Клименко.
ДБР зазначає, що напередодні воєнного вторгнення РФ затриманий на своїй сторінці у Facebook написав заклик до повалення української влади. Зараз на сторінці Володимира Клименка можна знайти пост від 22 лютого про те, що «влада, яка провалила відновлення миру в Україні та реінтеграцію Донбасу, має піти».
Працівники бюро знайшли члена ОПЗЖ на орендованій квартирі в Одесі, де він перебував після того, як виїхав з Маріуполя. Його перевірили на поліграфі та «встановили його ймовірну причетність до колабораційної діяльності». Наразі депутата передали Службі безпеки України.
Як повідомляв «Міст», зрадниця Поклонська приїхала в Україну.

About Author

Meest-Online