Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 19, 2021

Докази невинуватості Савченко є!

Автор:

|

Серпень 14, 2014

|

Рубрика:

Докази невинуватості Савченко є!
Марк Фейгін

Марк Фейгін

Захист українки Надії Савченко оприлюднив частину доказів про її непричетність до загибелі російських журналістів. Зокрема, адвокат Фейгін поінформував, що в справі української льотчиці є показання засекречених свідків, які бачили запис допиту, де мова йшла про п. Савченко.

На записі полонений боєць загону «Айдар» розповідає, що Надія Савченко нібито віддавала команди 17 червня ц. р., у день загибелі російських журналістів, зазначає адвокат. Він повідомив, що в Слідчому комітеті (СК) РФ вважали, що цей свідок загинув. Захист п. Савченко розшукав цього бійця — ним виявився Тарас Синяговський, який і розповів, що давав свої свідчення на камеру під примусом.
«У СК думали, що айдарівець Тарас загинув у полоні в луганських сепаратистів і тепер ніхто нічого не перевірить. Та тільки ми його знайшли, і Тарас Синяговський надав нам під адвокатське опитування інформацію, що доводить невинуватість Наді і дачу під камеру в полоні свідчень під примусом», — повідомив п. Фейгін.
Основну частину опитування свідка оприлюднив у своєму блозі інший адвокат надії Савченко — Ілля Новіков.
«У присутності сестри Надії Віри Савченко я опитав Тараса Вікторовича Синяговського, ми записали опитування на відео, і на найближчому засіданні суду долучимо його до справи. Усе виявилося ще цікавіше, ніж ми гадали. У судових матеріалах це виглядало так, що слідство просто взяло в сепаратистів перший-ліпший відеофрагмент зі згадкою про Савченко та вставило його до справи», — написав адвокат, зазначаючи таким чином, що докази проти українського офіцера були сфабриковані.
«Це – не нові докази, яких ми шукали як адвокати. Це все – матеріали, які накопало слідство. А ми спростовуємо», — уточнив Марк Фейгін.
Також, за словами п. Новікова, після опитування свідка з’ясувалося, що п. Савченко перебувала за багато кілометрів від місця загибелі журналістів Волошина та Корнелюка, причетність до смерті яких інкримінують льотчиці. Захист Надії Савченко має намір подати клопотання про закриття карної справи проти неї.

До слова
Телеканал «1+1» спільно з Міністерством закордонних справ України випустив відеоролик, присвячений українському пілотові Надії Савченко, котру незаконно утримують в слідчому ізоляторі в Росії. Відео дубльоване п’ятьма мовами: українською, англійською, французькою, німецькою й іспанською.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply