Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

ДНР і ЛНР повертаються до складу України?

Автор:

|

Квітень 24, 2019

|

Рубрика:

ДНР і ЛНР повертаються до складу України?
Віктор Медведчук

Терористичні організації «Донецька народна республіка» (ДНР) і «Донецька народна республіка» (ЛНР) начебто погодилися повернутися до складу України на умовах автономії. Про це заявив Віктор Медведчук, голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя» і кум Путіна.
«Я впевнений, що якщо ми реалізуємо можливості миру на Донбасі та припинимо бойові дії, зокрема, і нашим планом-концепцією, на який уже дали попередню згоду Донецьк, Луганськ і Москва, передбачені вільна економічна зона на цих неконтрольованих зараз територіях і питання, пов’язані з фінансовою, економічною та бізнес-діяльністю на цих територіях, і при цьому, якщо це буде поєднуватися, а я впевнений, що це буде, з міжнародною європейською допомогою, з допомогою тієї ж РФ, про що неодноразово публічно стверджувалося, то, безумовно, ми зможемо за кілька років вийти зі ситуації кризи на цих територіях», — наголосив він.
За словами колишнього представника президента РФ на мінських перемовинах щодо заручників, головним завданням буде відновлення інфраструктури та «створення умов життя цим людям і створення нашого економічного індустріального потенціалу десь в обсязі 15-18 % від усього економічного потенціалу України».
Свою чергою, Денис Пушилін, ватажок терористичної ДНР, заявив, що після завершення війни на Донбасі подасть позов до суду на державу Україна. Про це він повідомив в кулуарах п’ятого Ялтинського міжнародного економічного форуму. Головний донецький терорист заявив, що на території, підконтрольній ДНР, веде роботу «спеціальна комісія, яка оцінює всі збитки, завдані українськими військовими».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply