Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Даля Ґрибаускайте — «Людина року»

Автор:

|

Березень 26, 2015

|

Рубрика:

Даля Ґрибаускайте — «Людина року»

Даля Ґрибаускайте

Даля Ґрибаускайте, президент Литовської Республіки, отримала українську загальнонаціональну премію «Людина року» в номінації «Міжнародна премія в галузі суспільно-політичної діяльності». Вручення нагороди відбулося 21 березня в Києві, в палаці «Україна».

Премію лідеру литовської держави вручили перший президент України Леонід Кравчук і ведуча телеканалу «1+1» Наталія Мосейчук. Главу Литви було відзначено загальнонаціональною українською премією «Людина року-2014» за відстоювання інтересів України на вищому міжнародному рівні, активну підтримку європейських прагнень і територіальної цілісності України.
«Спасибі за нагороду. Цей титул належить вам. «Людина року» — це кожен українець, увесь ваш народ, який бореться і захищає свій вибір. Вас підтримують всі люди вільної Європи», — українською мовою звернулася п. Ґрибаускайте до присутніх у залі.
Вона нагадала, що 25 років тому її країна вибрала свій шлях до незалежності та змушена була захищати свій вибір, тому Литва розуміє Україну та її підтримує. «Усі герої — хто бореться за своє майбутнє та мир у всій Європі. Сил вам усім! Слава Україні!» — сказала президент Литви. Програма «Людина року» була започаткована в Україні 1995-го.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply