Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Червоно-чорний — на рівні зі синьо-жовтим

Автор:

|

Лютий 08, 2018

|

Рубрика:

Червоно-чорний — на рівні зі синьо-жовтим

Під час усіх урочистих і святкових заходів на державних будівлях і комунальних установах Тернополя одночасно з синьо-жовтим прапором відтепер підійматимуть і революційний червоно-чорний прапор. Таке рішення було прийняте з ініціативи міського голови Сергія Надала на сесії Тернопільської міської ради як відповідь на ухвалений польським парламентом закон про заборону пропаганди «бандерівської ідеології».
«Тернопіль завжди мав прекрасні партнерські відносини з польськими містами. Тісно співпрацюють між собою освітні, лікувальні, спортивні та культурні заклади наших міст. І саме завдяки спільним проектами ми показуємо дружбу між нашими країнами та містами», — сказав мер.
«Переконаний, що жодне політичне рішення не може переписати героїчні сторінки нашої історії. Цим рішенням ми демонструємо, що не дозволимо іншим країнам переписувати сторінки нашої історії. І ще раз офіційно затверджуємо на міському рівні пошану до наших Героїв і їх вклад у боротьбу за Незалежність України», — додав він. За словами п. Надала, попри ухвалення зазначеного закону, Польща, як і раніше, залишиться партнером Тернополя.
Нагадаємо, що Львівська обласна рада на своєму засіданні 30 січня ц. р. першою затвердила порядок використання революційного червоно-чорного прапору ОУН на Львівщині. Незабаром до такої ініціативи планує долучитися й Київ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply