Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Анастасія Петрик стала переможницею дитячого «Євробачення»

Автор:

|

Грудень 06, 2012

|

Рубрика:

Анастасія Петрик стала переможницею дитячого «Євробачення»

Українка Анастасія Петрик стала переможницею фіналу дитячого пісенного конкурсу «Євробачення-2012». На минулому конкурсі в Амстердамі учасниця з України представила публіці пісню «Небо». Цьогоріч, за підсумками голосування українка отримала 138 балів, значно випередивши конкурентів. Друге місце посів колектив із Грузії Funkids із 103 балами. На третьому місці з 98 балами опинилася група Compass Band із Вірменії. 13-річна Леріка з Росії здобула 88 балів і зайняла четверте місце.

Загалом у фінал конкурсу вийшли представники 12 країн-учасниць. Дитяче Євробачення-2012 проходило під гаслом «Розбий лід!» Участь Анастасії Петрик у конкурсі відбулася за підтримки Фонду Порошенка. Раніше Петро Порошенко підтримав виступ старшої сестри переможниці цього року — Вікторії Петрик, яка посіла друге місце на дитячому «Євробаченні-2008», що проходив на Кіпрі. Анастасія Петрик також брала участь у шоу «Україна має талант», а 2010-го перемогла на конкурсі «Дитяча нова хвиля».
Президент України привітав десятирічну Анастасію Петрик із переконливою перемогою на міжнародному дитячому пісенному конкурсі «Євробачення-2012», який відбувся 1 грудня. Віктор Янукович підкреслив, що талант Насті оцінили не лише українські глядачі, а й аудиторія з багатьох країн світу — і свідченням цього став її тріумф. «Яскравим виступом на престижному конкурсі Анастасія Петрик зробила свій внесок у підвищення міжнародного авторитету України» — зазначив президент і побажав юній співачці невичерпної енергії, нових творчих звершень і блискучих перемог.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply