Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

70 стипендій для студентів і викладачів УКУ

Автор:

|

Червень 19, 2021

|

Рубрика:

70 стипендій для студентів і викладачів УКУ
Перелаз, перелаз…

На території студентського містечка Українського католицького університету (УКУ) у Львові провели благодійний фольк-бал «Перелаз’», який збирає друзів університету уже 14-й рік поспіль. Цього року на підтримку талановитих студентів УКУ жертводавці задекларували 67 стипендій, а також три стипендії для викладачів.
«Перелаз’» — це, передусім, родинна забава в українському стилі, яка щороку об’єднує родини жертводавців, друзів УКУ, підприємців із Львівщини, різних куточків України і світу, які поділяють ідеї та місію університету, і фінансово підтримують талановитих і малозабезпечених студентів.
Із вітальним словом до гостей звернувся о. Богдан Прах, ректор УКУ. «Команда університету гідно пройшла цей непростий кризовий період пандемії: ми працювали віддано. Дякую, що сьогодні ви тут! Ми зібралися разом, аби наповнити радістю серця тих батьків і студентів, які не в силі оплатити навчання для своїх дітей», — зазначив він.
Владика Борис Ґудзяк, архієпископ і митрополит Філадельфійський, а також президент УКУ, привітав гостей через онлайн-зв’язок. Він пригадав, що вже минуло два роки, відколи він очолив Філадельфійську архієпархію УГКЦ: «Для служіння тут Господь дає мені у дар молодих людей, випускників УКУ, тих, яких ви підтримали стипендіями, у яких повірили. Тепер вони будуть розбудовувати нашу Церкву у Філадельфії. Також сьогодні ті молоді люди, яких ви підтримали стипендіями, є по цілому світі: у США, Австралії, Канаді, Європі. Дякую за вашу щедру підтримку Українського католицького університету».
За словами Андрія Курочки, співорганізатора заходу та заступника керівника відділу розвитку УКУ, успіх фольк-балу — це, насамперед, щедрість його гостей, підтримка спонсорів, жертовність відомих українських художників та артистів. «Традиційно під час «Перелазу» відбувається благодійний мистецький аукціон, твори для якого УКУ жертвують відомі українські митці. Цього року на аукціоні купили 37 мистецьких лотів. На знак вдячності нашим жертводавцям, університет іменує одну з кімнат у просторі нового Колегіуму ІІ іменем Львівського кола друзів УКУ», — розповів він.
По 10 тис. USD на будівництво нового Колегіуму УКУ під час благодійного фольк-балу задекларували Андрій Павлів, засновник і керівник компанії N-iX, і торгова марка «Просто добрий хліб» в особі її співвласника Андрія Гудзоватого. 5 тис. USD на розбудову університетського храму Святої Софії Премудрості Божої склала родина Юрія Хомина. Неймовірну музичну атмосферу вечора творили гурти «Піккардійська терція» та Joryj Kloc.
Як повідомляв «Міст», відбулася добродійна подія на підтримку УКУ.
Пресслужба УКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply