Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

250 українських миротворців провели у ДРК

Автор:

|

Жовтень 09, 2020

|

Рубрика:

250 українських миротворців провели у ДРК
Миротворці полетіли в Конґо

У Львові відпровадили військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону в Демократичну Республіку Конґо (ДРК) виконувати завдання Організації Об’єднаних Націй (ООН). Українці виконуватимуть завдання з дотримання миру та безпеки. Напередодні відряджання майбутні миротворці пройшли двотижневу обсервацію, під час якої їм провели щеплення та тестування на наявність коронавірусної інфекції.
Захід провели у Львівському аеропорту, він розпочався з хвилини мовчання за курсантами Харківського національного університету Повітряних сил ім. Івана Кожедуба та членами екіпажу літака АН-26, котрі загинули в авіатрощі.
Павло Бардаков, командир бригади армійської авіації, й Андрій Капустинський, начальник штабу вертолітного загону, побажали українським військовослужбовцям успіхів у миротворчій місії. «Я впевнений у вашому високому професіоналізмі, адже військовослужбовці нашого загону 100 % виконували завдання в антитерористичній операції та в районі проведення операції Об’єднаних сил», — зазначив останній.
18-й окремий вертолітний загін Збройних сил України виконує завдання у складі місії ООН у Конґо з 1 грудня 2012 року. Українські військовослужбовці несуть бойове чергування на летовищах, здійснюють пошуково-рятувальні операції, розвідку, супровід гвинтокрилів тощо.
Як повідомляв «Міст», раніше українські миротворці вирушили до Косово.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply