Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

Зроблено в Україні

Автор:

|

Жовтень 01, 2015

|

Рубрика:

Зроблено в Україні

Made in Ukraine

Українці вже рік живуть у режимі зятягнутих пасків. І раніше помічали, що коли купуєш щось дешеве, то, зазвичай, виявляється, що це — українське. Після валютних стрибків цінова різниця взагалі потроїлась. Утім, помітним стало й те, що якість вітчизняних товарів не поступається іноземним. Цього року українські виробники отримали зелене світло. Бо обсяг імпортних товарів на полицях крамниць зменшився вдвічі. Натомість, частка вітчизняного продукту сягнула 85 %.
Ви б колись могли собі уявити, що всього за 45 км від Києва є осетрова ферма, яка на рік дає 200 кг справжньої української чорної ікри? А те, що на Закарпатті вирощують екзотичні ківі? А в селі Нижнє Селище варять справжній швейцарський сир? Знаєте, як українські сукні підкорили далеку Сицилію? І чим ми можемо не тільки пишатися, а й добряче економити? Ера імпорту після падіння гривні явно вимагає перегляду. Всі, хто здатен випускати якісний товар в Україні, отримали унікальний шанс завоювати свого покупця. І привабливою ціною перш за все.
Та економія для власного гаманця — не єдиний плюс, який варто запам’ятати. Повністю переорієнтуватися на українське. Пережити кризу. Підняти з колін власну економіку. Усе це українці можуть зробити вже сьогодні.

Юлія Панкова, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply