Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Випробували унікальну протитанкову зброю

Автор:

|

Серпень 01, 2013

|

Рубрика:

Випробували унікальну протитанкову зброю

На полігоні під Києвом відбулися успішні випробування нової вітчизняної розробки — протитанкового ракетного комплексу (ПТРК) «Корсар», який не має аналогів у світі. Про це розповіли Олег Коростельов, генеральний конструктор профільного конструкторського бюро «Луч», і Сергій Громов, генеральний директор державного концерну «Укроборонпром».

«Корсар» призначений для ураження нерухомих і рухомих броньованих цілей із будь-якими видами й типами броні — танків, бронетранспортерів, швидкісних десантних катерів, а також малорозмірних цілей — ДОТів, гвинтрокрилів, безпілотників», — прокоментував п. Коростельов. Дальність стрільби нового ПТРК — до 2,5 км, тобто вдвічі більша, ніж у гранатомета РПГ, причому ракета, що летить по лазерному променю, є керована.
«Корсар» — комплекс нового покоління, і його повна розробка буде завершена вже цього року, — зазначив п. Громов. — Ми будемо першими, хто запропонує ринку готовий комплекс такого рівня. Поки що аналогів у «Корсара» немає, хоча відповідні розробки за кордоном ведуться».
Маса української ракети в контейнері — 13,5 кг, що на 2,5 кг менше за американський аналог. Температурний діапазон застосування – від -40 до +60 градусів за Цельсієм. Американські й ізраїльські комплекси не розраховані на роботу за температури нижчої за -20 градусів. Український «Корсар» — легкий, ракета вистрілюється з плеча, її потужності достатньо для знищення фактично всіх наявних видів бронетехніки, а керованість забезпечує до 100 % ураження цілі. Вартість «Корсара» – утричі нижча, ніж у зарубіжних конкурентів (близько 130 тис. USD), а ракети — учетверо (20 тис. USD).

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply