Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 25, 2021

Впровадять економічний паспорт українця

Автор:

|

Квітень 23, 2021

|

Рубрика:

Впровадять економічний паспорт українця

Незабаром в Україні запровадять економічний паспорт українця. За ним усі діти, народжені в Україні, до моменту настання 18 років зможуть отримати кошти від користування надрами та видобутку корисних копалин. Про це заявив Володимир Зеленський, коментуючи підсумки засідання Ради національної безпеки й оборони України.
Він нагадав, що на основі пропозицій, внесених Службою безпеки України, застосували персональні економічні санкції, зокрема, блокування активів, обмеження торгових операцій і транзиту ресурсів, а також анулювання та зупинку ліцензій і спецдозволів на користування надрами України щодо 19 компаній, які, на думку правоохоронців, отримали ці ліцензії за заниженою ціною, завдавши державі великих збитків.
«Згідно з Конституцією України, надра є власністю всього народу України. Часи, коли існував список прізвищ, які вважалися українським народом і можуть володіти та користуватись надрами, закінчилися. В контексті цього хочу повідомити, що незабаром ми запропонуємо механізм для втілення в життя однієї з моїх передвиборчих обіцянок. А саме про економічний паспорт українця. За ним усі діти, народжені в Україні, до моменту настання 18 років зможуть отримати кошти від користування та видобутку надр України, що будуть накопичуватись на їхньому персональному депозитному рахунку в банку. І після досягнення повноліття зможуть бути витрачені ними на здобуття вищої освіти в Україні», — заявив президент.
Як повідомляв «Міст», Україна першою в світі легалізувала електронні паспорти.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply