Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

В Україні боєприпаси випускають уже за стандартами НАТО

Автор:

|

Серпень 02, 2018

|

Рубрика:

В Україні боєприпаси випускають уже за стандартами НАТО

Державний концерн «Укроборонпром» розпочинає серійне виробництво боєприпасів для 40-мм автоматичного гранатомету ПГОФ-40, які відповідають стандарту НАТО. Про це повідомила прес-служба «Укрборонпрому».
Виробництвом займеться Шосткінський казенний завод «Імпульс». «Уперше в Україні, у співпраці з «Кузнею на Рибальському», було освоєно та розпочате серійне виробництво 40-мм боєприпасів для автоматичного гранатомету. Зараз «Імпульс» працює над тим, щоб збільшити об’єми виробництва цих боєприпасів шляхом механізації виробництва та запровадженню нових інструментів. При цьому, здебільшого, складання таких боєприпасів — це ручна робота», — заявили в підприємстві.
ПГОФ-40 — граната осколково-фугасної дії, що відповідає встановленому у НАТО стандарту боєприпасів до автоматичних гранатометів. Порівняно з гранатами 30-мм, які зараз використовують у більшості автоматичних гранатометів, граната 40-мм має більшу потужність і розліт осколків.
Також «Укроборонпром» налагодив серійне виробництво реактивних піхотних вогнеметів РПВ-16, що знищують ворога навіть за потужними укриттями. За інформацією прес-служби підприємства, зброя вже вдало пройшла випробування та найближчий часом посилить військові підрозділи. Зазначається, що вогнемет оснащений реактивною гранатою зі спеціальною термобаричною сумішшю та знищує супротивника завдяки створенню під час вибуху високотемпературного імпульсу, який супроводжується різким перепадом тиску. Снаряди також називаються боєприпасами об’ємного вибуху. «Ця переносна зброя здатна знищувати живу силу ворога навіть за потужними укриттями, а також легкопанцерну техніку, на відстані близько одного кілометра», — йдеться в повідомленні.

Юрій Братюк, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply