Новини для українців всього свту

Saturday, May. 8, 2021

Україні потрібні п’ять ключових реформ

Автор:

|

Квітень 06, 2017

|

Рубрика:

Україні потрібні п’ять ключових реформ

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України, заявив, що для зміни ситуації в державі 2017-го необхідно провести п’ять ключових реформ. «Як тільки ми їх зробимо, ви відразу відчуєте з наступного року цілком нормальну позитивну ситуацію, буде впевненість, стабільність і економічне зростання», — зазначив він.
На думку глави уряду, стабільне зростання й упевненість для громадян у завтрашньому дні забезпечить публічний продаж неефективного державного майна, пенсійна реформа, реформа системи охорони здоров’я, реформа освіти та створення якісного потужного фермерського класу за рахунок можливості володіти землею саме тим сільгоспвиробникам, які є невеликими фермерськими господарствами. «Наш уряд знає, як це зробити і нам потрібна підтримка українського парламенту», — запевнив він.
Законопроект про ринок землі — одна з умов отримання траншу Міжнародного валютного фонду (МВФ). «Йдеться про те, що ми можемо створити модель ринку землі, яка буде дозволяти лише фізичним особам-українцям між собою продавати землю, яка їм належить, — наголосив п. Гройсман. — «Я не підтримаю земельну реформу, яка може бути використана або великими агрохолдингами, або іноземцями, котрі могли б приїхати в Україну і скуповувати землю. Ми говоримо про взаємини між власниками землі, про те, щоб створити міцний якісний середній клас фермерів. Це збігається з інтересами України».
Прем’єр-міністр привітав рішення МВФ про продовження співпраці з Києвом і виділення чергового кредитного траншу. «Але підтримка ззовні — тимчасова для України, ми маємо навчитися виробляти ресурси всередині країни», — заявив він і звернув увагу, що 1 млрд USD кредитного траншу потрапить у резерви Національного банку України, і це дозволить зняти обмеження на валютні операції, зміцнити валютний курс і підтримати макроекономічну стабільність.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply