Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Україна обійшла Росію в розробці ракетного озброєння

Автор:

|

Січень 05, 2017

|

Рубрика:

Україна обійшла Росію в розробці ракетного озброєння
Сергій Пашинський

Сергій Пашинський

В Україні розроблено ракетну зброю, аналогів якій немає в Російській Федерації (РФ). Про це розповів Сергій Пашинський, голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки й оборони та заступник голови фракції «Народний фронт». «Ми почали нові програми. Й я абсолютно хочу проінформувати, що за рік зробили унікальні речі. Відповідально заявляю: ми обійшли Росію в цьому типі зброї. Зараз закінчуються державні випробовування, і на цей рік уже передбачена закупка в частини, які будуть цим користуватися», — сказав депутат.
Він додав, що Україна отримала зброю, «аналог якої РФ не змогла зробити, і яка є, наприклад, у США і коштує колосальні гроші». Раніше Олександр Турчинов, секретар Ради з національної безпеки й оборони, повідомляв, що Україна створила повний цикл виробництва ракетної техніки.

До слова
Сергій Пашинський заявив про напад на нього напередодні Нового року. При цьому депутат стверджує, що прострелив нападнику ногу. «Вечір перед Новим роком пройшов для мене, на жаль, дуже гірко. Повертаючись близько 17:00 додому, ми з дружиною мало не в’їхали в авто з вимкненими габаритами серед неосвітленої дороги в лісі. Я вирішив вийти з машини, щоб звернути увагу людей, котрі були поруч із машиною, на небезпеку, якій вони піддають інших водіїв, фактично перегородивши дорогу в темний час доби. Наше прохання хоча б включити «аварійку» несподівано дуже розлютило одного з чоловіків поруч із машиною, як виявилося, дуже нетверезого. Він кинувся на мене з пляшкою в руці та погрозами вбити нас. Я мав пістолет, зробив попереджувальний постріл у повітря. Нападника це не зупинило, він сильно вдарив мене пляшкою по голові, я впав на землю. Мені вдалося зупинити кривдника, лише коли, лежачи, вистрелив йому в ногу… Ми перев’язали йому рану, відразу викликали «швидку» та поліцію», — повідомив депутат і додав, що сам уже майже в нормі, а нападник приходить до тями в лікарні. Зараз поліціянти з’ясовують всі обставини події.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply