Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 29, 2021

Турчинов: Україна готується к пробним запускам власних ракет

Автор:

|

Березень 04, 2016

|

Рубрика:

Турчинов: Україна готується к пробним запускам власних ракет

main

Україна найближчим часом планує пробні запуски ракет, створених виключно вітчизняними підприємствами. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов.

“Нашим вченим та інженерам вдалося забезпечити виробництво на вітчизняних підприємствах усіх необхідних компонентів, які раніше випускали в кооперації з РФ, що надає нам можливість не тільки на виставках демонструвати ракети, але і використовувати їх у бойовому застосуванні”, – сказав секретар РНБО.

Він зазначив, що відновлення ракетної галузі наразі є пріоритетним напрямком для української влади.

“Ми, з одного боку, повинні активно розвиватися, як космічна держава, випускаючи високотехнологічні космічні апарати, але при цьому ми також повинні відновити всю лінійку бойових ракет, які дозволять захистити країну”, – додав секретар РНБО.

Він запевнив, що в цьому напрямку йде активна робота.

“Нещодавно я був на зустрічі з провідними конструкторами деяких оборонних підприємств, що займаються цією темою. Підбивали попередні підсумки, звіряли плани і уточнювали деталі.  Наразі все добре, робота йде без зривів”, – сказав Турчинов.

За його словами, складність відновлення ракетної галузі полягає в тому, що до 2014 року ми працювали в тісній кооперації з підприємствами РФ.

“У нинішніх умовах, після окупації Кримського півострова та агресії на Сході, ніякого співробітництва у військово-технічній галузі з РФ бути не може. Це принципова позиція”, – підкреслив секретар РНБО.

Відповідаючи на уточнююче питання щодо того, про пуски яких саме ракет йде мова, Турчинов сказав: “На жаль, більш детальної інформації я поки що дати не можу, але щоб не хвилювалися стратегічні партнери нашої країни, підкреслюю, що ми зміцнюємо свою оборону, не порушуючи жодного взятого на себе міжнародного зобов’язання”.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply