Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Свердловини на честь Бандери та Мазепи розлютили росіян

Автор:

|

Листопад 07, 2018

|

Рубрика:

Свердловини на честь Бандери та Мазепи розлютили росіян

Ідея компанії «Укргазвидобування» назвати нові бурові верстати на честь видатних українських громадських і політичних діячів розлютила росіян. Про таке рішення прес-служба компанії написала у Facebook. Представники компанії уточнили, що вісім нових бурових верстатів мають надійти в їхнє розпорядження до кінця цього року. Нові назви обирали за результатами конкурсу. «Петро Сагайдачний, Іван Мазепа, Богдан Хмельницький, Король Данило, Іван Сірко, Олекса Довбуш, Іван Гонта, Степан Бандера, Святослав Хоробрий, Максим Залізняк навіть не думали, що в XXI столітті будуть продовжувати боротьбу за незалежність нашої країни!» — йдеться в повідомленні.
«Кремлівські засоби масової пропаганди аж корчить через повідомлення «Укргазвидобування» назвати бурові іменами національних Героїв України. Те, що тисячі вулиць, мостів і парків у Росії названі на честь більшовицьких карателів, їх не корчить», — написав у Twitter блогер «Віталій С.».
Натомість пропагандистське видання окупантів «Крим24» опублікувало новину зі заголовком: «Пробурили дно: в Україні мають намір підвищити швидкість буріння свердловин, назвавши верстати іменами Сірка та Бандери». «Прямо в пекло свердловину пробурить», — намагався кепкувати один із користувачів соцмережі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply