Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Спромоглися освоїти лише 5 млрд Януковича

Автор:

|

Січень 11, 2018

|

Рубрика:

Спромоглися освоїти лише 5 млрд Януковича

Євген Єнін

Із 30 млрд грн так званих грошей президента-втікача Януковича вдалося освоїти лише 5 млрд грн. Про це заявив Євген Єнін, заступник генерального прокурора України. Він вважає, що в цьому переважно винна Верховна Рада (ВРУ). «Не виключаю, що цим питанням може зайнятися той чи інший слідчий орган. Тому що коли ВРУ приймає зміни до бюджету в середині літа, а до кінця року зазначені кошти не освоєні, тут, щонайменше, є певні сумніви», — зазначив правник.
Нагадаємо, що 27 грудня 2017 року детективи Національного антикорупційного бюро України провели виїмку документів в «Ощадбанку» у справі про конфіскацію 1,5 млрд грн Януковича та його оточення. Суд конфіскував ці кошти ще наприкінці квітня. Однак адвокати заперечують причетність Януковича до конфіскованих грошей. За їхніми словами, на його рахунку в Ощадбанку було лише 28 млн грн.
Свою чергою, Оболонський районний суд Києва переніс розгляд справи про державну зраду Віктора Януковича на 17 січня. Про це повідомив головуючий суддя Владислав Дев’ятко. На початку засідання він повідомив, що з боку представників екс-президента надійшло клопотання про те, що захисники відбули у відрядження.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply