Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

S&P Global Ratings підвищило рейтинґ України

Автор:

|

Жовтень 02, 2019

|

Рубрика:

S&P Global Ratings підвищило рейтинґ України

Міжнародна рейтинґова аґенція S&P Global Ratings підвищило довготермінові суверенні рейтинґи України в іноземній та національній валюті з «B–» до «B», а рейтинґи за національною шкалою в Україні — з «uaBBB» до «uaA», підтвердивши короткотермінові рейтинґи на рівні «B».
Це рішення пов’язане з покращеним макроекономічним управлінням, накопиченням валютних резервів, прискоренням зростання та скороченням бюджетного дефіциту. «Новий уряд, схоже, підтримує збереження макроекономічної стабільності, лібералізації економіки і забезпечення нової програми з МВФ», — вважають аналітики аґенції.
S&P вказує, що прогноз за рейтинґами — «стабільний». «Прогноз відображає наші очікування того, що новий уряд України збереже макроекономічні реформи останніх років, тоді як економіка відновлюється, а загальний державний борг щодо валового внутрішнього продукту знижується. У результаті Україна повинна зберегти доступ до внутрішніх і міжнародних ринків капіталу, що дозволить їй забезпечити погашення комерційних боргів до 2020 року», — йдеться в повідомленні.
Підвищення рейтинґу України означає підвищення довіри до країни і відновлення економіки. Про це 28 вересня заявив Олексій Гончарук, прем’єр-міністр України. Він упевнений, що це відкриває хороші перспективи для країни. «У перспективі це означає, що ми будемо мати менше витрат на обслуговування зовнішніх боргів і дешеві ресурси всередині країни. У S&P сподіваються, що наш уряд продовжить реалізовувати реформи, які проводилися в останні роки. Економіка відновлюється, співвідношення державного боргу до ВВП знижується», — зазначив глава уряду і запевнив, що Кабінет Міністрів продовжить «тримати темп» на зміцнення економіки шляхом проведення реформ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply