Новини для українців всього свту

Monday, May. 17, 2021

Продовольчий придаток до Японії

Автор:

|

Жовтень 25, 2012

|

Рубрика:

Продовольчий придаток до Японії

Японія розглядає Україну як свій продовольчий придаток: хоче вирощувати на українських чорноземах кукурудзу й завозити її собі в країну. Україна, своєю чергою, пропонує Японії «як високотехнологічній країні» інвестувати в українську землю. Як повідомили в Держземаґенції України, про це говорили експерти японської сільськогосподарської корпорації Agriculture & Livestock Industries Corporation Of Japan на зустрічі з головою відомства Сергієм Тимченком.

За словами чиновника, японці окрім як імпортувати хотіли б іще вирощувати на українських чорноземах кукурудзу. «Японських бізнесменів цікавлять широкі можливості нашої країни у виробництві зернових, зокрема вирощуванні кукурудзи, на плідних українських землях», — сказано в повідомленні прес-служби Держземаґенції.
У відомстві нагадали, що підприємці з Японії співпрацюють з українськими аграріями в питанні імпорту кукурудзи: від початку 2012 року вони вже закупили в Україні понад 800 тис. т. Загалом щороку Японія імпортує близько 16 млн т кукурудзи. Керівник Держземаґенції висловив зацікавленість у подальшій співпраці та запропонував японській стороні вкладати інвестиції в українські землі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply