Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Посол Канади відмітив потенціал України

Автор:

|

Березень 05, 2016

|

Рубрика:

Посол Канади відмітив потенціал України

main

Нещодавно уперше за час існування незалежної України у місті Миколаїв побував посол Канади в Україні Роман Ващук. 4 березня він прийняв участь у спільній прес-конференції разом з міським головою Миколаєва Олександром Сєнкевичем, яка відбулася у мерії міста.

У своєму виступі дипломат зазначив, що протягом останніх двох років Україна експортувала більше зерна, ніж Канада. «Потенціал України дуже великий» – заявив посол, а також звернув увагу, що замість того, щоб змагатися з Україною, країни будуть разом працювати в сфері технологій, заробляючи на цьому.

Під час конференції Роман Ващук заявив, що після анексії Кримського півострова південь України є форпостом нашої держави на Причорномор’ї. Також він бачить майбутній  економічний потенціал регіону.

На зустрічі обговорювався також трансконтинентальний проект по завершенню компанією NOBLE будівництва терміналу в порту. Китайська фірма виступила інвестором, канадська – постачальником технологій, будівельники – українські, а найближчим часом буде розпочато експорт українського зерна та інших продуктів на світові ринки.

Ващук розповів, що з великою цікавістю спостерігав за передвиборчими перегонами у Миколаєві, який виглядав як порив громади, бізнес-середовища: «Коли до нас звернулися з проханням про підтримку створення Агентства розвитку, хоча такий проект не є традиційним, ми зробили виняток. Було видно, що створення Агентства – спосіб відкрити інститут методом реформаторського прориву». Повноваженого посла вразило те, скільки всього встигли зробити в Миколаєві для реалізації проекту зі створення Агентства розвитку міста. Після закінчення виборів він побачив, що енергія людей перетворилася в структуровані етапи планування майбутнього міста, яке є транспортним хабом півдня України. Посол Канади радий, що у Миколаєва з’явилися перспективи, та місто помітили світові країни-лідери. На кінець своєї промови, він подякував всім, хто інвестував свої сили та ідеї в Стратегію розвитку міста.

На завершення прес-конференції Олександр Сєнкевич підписав розпорядження про створення оргкомітету з розробки стратегії розвитку Миколаєва на 2016-2021 роки.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply