Новини для українців всього свту

Wednesday, Apr. 21, 2021

Пенсійний фонд — на межі краху

Автор:

|

Жовтень 11, 2012

|

Рубрика:

Після запровадження пенсійної реформи дефіцит Пенсійного фонду не лише не зменшився, а, навпаки, збільшився на 8 млрд грн. – до 65 млрд грн. Таким чином, фонд опинився на межі краху, заявив Павло Розенко, колишній перший заступник міністра соціальної політики.

«Рік тому почала діяти пенсійна реформа, яку нам так широко пропагував уряд. Пам’ятаєте, Сергій Тігіпко обіцяв, що 2012 року дефіцит бюджету Пенсійного фонду буде фактично ліквідований і баланс буде. Тепер подивімося на цифри: із дотаціями дефіцит бюджету Пенсійного фонду дорівнює 65 млрд грн. Це – при тому, що торік було 57 млрд грн», — пояснив фахівець.
За його словами, уряд обманув усе суспільство в тому, що пенсійна реформа призведе до зменшення дефіциту. Насправді, Пенсійний фонд зараз перебуває на стадії фінансового краху, а в уряду немає жодних планів, як цей дефіцит хоча би скоротити. Як повідомлялось, за даними Інституту демографії та соціальних досліджень Національної академії науку України, у країні зараз мають шанс дожити до пенсії майже 70 % чоловіків і понад 85 % жінок.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply