Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Оператор Meest відкрив 1 тис. додаткових відділень

Автор:

|

Травень 26, 2021

|

Рубрика:

Оператор Meest відкрив 1 тис. додаткових відділень

Партнерські відділення — новий вид послуги, який успішно розвиває на ринку поштової логістики України глобальна група компаній Meest. Формат, який уже достатньо давно працює в Європі та США, в Україні запровадили відносно нещодавно, проте компанія відразу поставила розвиток мережі таких відділень у пріоритет. У квітні ц. р. мережа відділень компанії налічувала уже понад 3 тис. пунктів, а впродовж травня зросла ще на 1 тис. Наразі по країні працює понад 4 тис. відділень Meest.
Продовжують у Meest працювати й над удосконаленням самого процесу відправки. Зараз надіслати посилку через будь-яке відділення Meest можна без черг і переплат. Запакувати відправлення можна вдома, а заповнити декларацію та сплатити відправлення заздалегідь через сайт або мобільний застосунок. Також дистанційно через додаток можна видалити уже створену посилку, перевірити на доступний час виклику кур’єра, або отримати підтримку оператора для розв’язання будь-яких питань. Завдяки максимальній діджиталізації процесу у самому відділенні відправка займає менше хвилини, адже жодних документів або додаткових маніпуляцій вже не потрібно.
Відділення Meest розташовані у найпопулярніших місцях: у крамницях біля дому, аптеках, будівельних мережах, книгарнях, магазинах мобільної та побутової техніки, кредитних відділеннях й на заправках. Це зроблено для того, щоб користувачі мали змогу відправляти посилки чи документи без відриву від звичних справ — купуючи продукти чи ліки або заправляючи автівку. Майже половина пунктів працюють цілодобово.
Зокрема, скористатися послугами відділень Meest можна у мережах супермаркетів «Коло», «Пчелка» та «Сім 23», на автозаправках ОККО, Rodnik і «Барс», у крамницях мобільних аксесуарів Z-Group і «Жжук», у мережі будівельних супермаркетів «ЛеоКераміка» тощо.
Наразі доставка будь-яких відправлень між відділеннями Meest та з відділення у поштомати компанії по Україні — безкоштовна. Також на відділення та поштомати Meest можна замовляти доставку з таких популярних інтернет-крамницях, як Rozetka, «Епіцентр», «Мегаспорт», Comfy, Parfums, «Телемарт» тощо.
Meest — поштово-логістична група компаній, що веде свою діяльність більш ніж у 30 країнах світу. На українському ринку компанія розвиває власні мережі поштоматів і відділень, які зараз налічують понад 1,5 тис. автоматизованих пристроїв і понад 4 тис. відділень.
Як повідомляв «Міст», компанія Meest організувала пряму авіадоставку посилок до Львова.

Ростислав Кісіль

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply