Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Новий голова РНБО заявив, що домовився з МВФ

Автор:

|

Травень 29, 2019

|

Рубрика:

Новий голова РНБО заявив, що домовився з МВФ

Олександр Данилюк

Україна домовилася з Міжнародним валютним фондом (МВФ) про підготовку нової програми співпраці, яка дасть поштовх для розвитку країни. Про це повідомив Олександр Данилюк, секретар Ради національної безпеки й оборони (РНБО) України відразу після свого призначення на цю посаду. «Домовилися, що будемо активно співпрацювати з МВФ, а також і з іншими міжнародними структурами, щоб за літній період, за час виборів, підготувати нову програму, яка дасть додатковий поштовх для розвитку України», — заявив він. Перемовини з МВФ, які відбулися 28 травня, чиновник назвав продуктивними, в ході яких Україна отримала позитивний сигнал.
Президент Зеленський призначив п. Данилюка на посаду секретаря РНБО у вівторок. Відповідний указ одразу ж оприлюднили на сайті глави держави. Він народився 22 липня 1975 року у місті Григоріополь (Молдова). Закінчив Київський інститут інвестиційного менеджменту, Національний технічний університет (КПІ) за фахом інженер-електрик, а також Бізнес-школу (MBA) Індіанського університету (США). Олександр Данилюк розпочав свою кар’єру 1995-го як брокер в українській компанії TEKT, був керівником департаменту з інвестиційного банкінгу в «Альфа Капітал» та молодшим інвестиційним менеджером в американському фонді Western NIS Enterprise Fund. Упродовж трьох років працював над проектами McKinsey & Company в Лондоні та Москві, ще чотири роки очолював Rurik Investment, один із інвестиційних фондів у Лондоні. 2005 року, коли став економічним радником Прем’єр-міністра України Юрія Єханурова, зокрема, займався приватизацією «Криворіжсталі», питаннями енергетики тощо.
Президент Янукович призначив Олександра Данилюка своїм позаштатним радником. З вересня 2010-го п. Данилюк очолював Координаційний центр із впровадження економічних реформ, перемігши у конкурсі на цю посаду. 17 липня 2014 року став постійним представником Президента в Кабінеті Міністрів України, а з вересня 2015-го — заступником глави Адміністрації Президента. У квітні 2016 року п. Данилюка призначили на посаду міністра фінансів в уряді Володимира Гройсмана, а 7 червня 2018-го Верховна Рада звільнила його з цієї посади. Під час президентських виборів 2019 року працював радником Володимира Зеленського.
Олександр Данилюк одружений і має двох дітей. Його дружина і діти є громадянами Великої Британії. Сам чиновник заявив про відмову від британського громадянства через бажання будувати політичну кар’єру в Україні. Знає п’ять мов: українську, російську, англійську, іспанську та французьку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply