Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Meest запустив чатботи у Viber і Telegram

Автор:

|

Січень 22, 2021

|

Рубрика:

Meest запустив чатботи у Viber і Telegram

Поштово-логістична група компаній Meest запустила чатботи у Viber і Telegram для відправлення й отримання посилок через поштомати. Це перший сервіс в Україні, що дозволяє за кілька кліків керувати всіма процесами, пов’язаних із доставкою.
Чатботи спрощують роботу з поштоматами: користувачі можуть відкрити скриньку в кілька кліків, а також оформити відправлення безпосередньо в месенджері. Це займає не більше хвилини. Крім цього, тут доступний пошук поштоматів, інформація про всі відправлення клієнта, трекінг і підтримка операторами.
Через чатбот можна також оплатити відправлення за допомогою Apple Pay та GPay. Функцію реалізували разом із сервісом Portmone — це унікальна пропозиція на українському ринку. В рамках проєкту фахівці розробили інтеграцію з месенджерами, що зводить до мінімуму кількість дій, необхідних для відправлення посилки через поштомат та оплати послуги.
«Раніше Meest уже мав досвід створення ботів для поштоматів на базі платформи Corezoid. Новий сервіс створила власна команда компанії, яка врахувала всі минулі помилки та зробила справді інноваційний продукт. Тепер чатботи працюють стабільніше та мають низку додаткових функцій — у т. ч. можливість оплатити відправлення», — зазначають у пресслужбі компанії. Уже зараз чатботи показують себе як простий і зручний спосіб керувати поштоматами та посилками, які через них надсилають — конверсія нових користувачів до отриманих відправлень складає 62-65 %.
Як повідомляв «Міст», компанія Meest організувала пряму авіадоставку посилок до Львова.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply